Visage

Po domluvě máte možnost se nechat nalíčit od profesionální vizážistky Jany Šífové, se kterou spolupracuji. Postará se o to, abyste na fotkách vypadali skvěle. 

Jana Šífová - Make-up Artist

tel.: 721 310 975       mail: janasifova@gmail.com
Líčení je můj velký koníček, kterému se věnuji při zaměstnání. Ale časem se stal koníček víc než jen zálibou a s absolvováním několika kurzů (VIZÁŽISTA, GLAMOUR MAKEUP a MAKEUP PRO NEVĚSTU v Asociace vizážistů a stylistů ČR) mi bylo jasné, že se chci vizážistice věnovat profesionálně. Líčím převážně pro fotografické účely. Používám kvalitní profesionální dekorativní kosmetiku značky Stage Line. Ke každé zákaznici přistupuji individuálně, proto se opravdu nemusíte bát, že byste se v líčení necítila dobře.

 

Nabízím následující služby v oboru vizážistiky:
Denní líčení
Přirozené, nenápadné líčení, které podtrhuje přirozené rysy, jemně zvýrazní Vaše přednosti a budete se v něm cítit přirozeně a lépe než bez něj.
Večerní, slavnostní líčení
Výraznější ale zároveň elegantní líčení, u kterého je možné použít třpytky, perleť, lesky a syté barvy. Mělo by být vhodným doplňkem k večerním šatům, proto je důležité předem vědět, co daný večer budete mít na sobě, aby vše dokonale ladilo. Toto líčení je vhodné pro večírky, párty, plesy a jiné společenské události.
Svatební líčení
Přirozené i výrazné líčení, které vydrží celý náročný svatební den plný emocí. Půjde nám o to, aby byl make-up zcela voděodolný, přitom přirozený a vypadající dobře mezi hosty ale i na fotografiích a na kameře. U tohoto líčení je důležitá zkouška, kterou doporučuji absolvovat alespoň 1 měsíc před samotným svatebním dnem, kde budeme řešit barevnost líčení, které by mělo ladit s barvou svatebních šatů, okvětními lístky na svatební kytici a doplňky.
Foto make-up
Různé druhy líčení za účelem focení. Celkové líčení je výraznější a používají se zářivější a tmavší odstíny barev. Nejvyhledávanější technikou jsou kouřové oční stíny, glamour líčení, líčení na černobílou fotografii, extravagantní líčení, nahé líčení (Beauty make-up), retro líčení (Pin-up), dále líčení na tabla a reklamu.
Proměny
Ve spolupráci s fotografem a kadeřnicí provádíme proměny celkové vizáže.
Facepainting
Malování na obličej barvami, speciálně k tomu určenými. Používám výhradně barvy značky Snazaroo, které jsou hypoalergenní, netoxické a lehce smyvatelné vodou. Malování na obličej je velmi oblíbené na každé dětské párty, ale oživí i párty pro dospělé. Dětem maluji zvířátka, motýly, oblíbené postavy z pohádek a animovaných seriálů, dospělým pak většinou různé ornamenty, dámám květinové motivy zdobené třpytkami, pánům třeba barvy jejich oblíbeného fotbalového klubu.